Aukční historie uměleckých děl

Zátiší

Zdeněk  - Zátiší

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

litografie, rok 1976, signováno DU, číslováno 29/100, rozměr 25 x 39,5 cm, vystaveno Praha 2015, rámováno

Chodec

Václav  - Chodec

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

litografie, rok 1957, signováno PD, rozměr 36 x 24 cm, volný list

Cirkus v noci

Tomáš  - Cirkus v noci

Cena: 1500
Aktuální cena: 1500

litografie, rok 1978, signováno PD, aut. tisk, rozměr 35 x 27,5 cm, pasparta

Koupel

Eduard  - Koupel

Cena: 1000
Aktuální cena: 1000

akvarel, papír, rok 1968, signováno PD, rozměr 37 x 27,5 cm, dílo z pozůstalosti autora, volný list

Zimní Praha

Jaromír  - Zimní Praha

Cena: 2500
Aktuální cena: 2500

akvatinta, rok 1911, signováno PD, rozměr 33,5 x 32 cm, rám